Yolculuk

Kendini Sevme Yolu

18 – 26 Ocak
Zoom Üzerinden 8 Oturum

Kendimizle ilişkimiz tüm dünya ile olan ilişkimize yansır. Kendimizde sevmediğimiz şeyleri hayatımızda seçerek yoğun bir biçimde algılarız ve öfke, utanç, pişmanlık gibi duygular ile karşılarız. Veya kendimizde eksik olduğunu düşündüğümüz şeyi dünyadan sağlamaya bitmek tükenmek bilmez bir açlık duyarız. Dışarıya yansıyan her şeyin kökü aslında içimizde gizlidir.

Aynaya bakıp, aynadaki görüntüden hoşlanmayıp aynayı kırmak, değiştirmeye çalışmak veya suçlamak sonuç getirmez. Ama biz değişirsek aynadaki görüntü de aynı anda değişir.

Dış dünya ile uğraşmak, suçlamak, değiştirmeye çalışmak yerine gelin kendimizle çalışalım.

Kendimizi sevmeyi öğrenelim ve görelim dünyada neler değişecek biz değişince.

Gerçekten sevmek nedir buna bakalım. Kendimizi sevmek veya sevmemek nasıl mümkün bunu araştıralım. Binlerce yıldır insanlığa yol gösteren öğretiler bakalım bize de ışık olacaklar mı?

PROGRAM:

18 Ocak Pazartesi
20:30 – 22:30
Mindfulness çerçevesinde sevgi, kendini sevmek ve sıkışıklıklara bütüncül bakış geliştirmek konularında anlatı ve paylaşım çemberi. Kendini sevme pratiklerinin verilmesi

19 Ocak Salı
7:15 – 7:45 Nefes Farkındalığı

20 Ocak Çarşamba
7:15 – 7:45 Nefes Farkındalığı

21 Ocak Perşembe
20:30 – 22:30
Pratiklerin uygulanması üzerine sohbet, soru – cevap ve paylaşım çemberi

22 Ocak Cuma
7:15 – 7:45 Şefkat Meditasyonu

23 Ocak Pazar
7:15 – 7:45 Sevgi Meditasyonu

25 Ocak Pazartesi
7:15 – 7:45 Meditasyon

26 Ocak Salı
20:30 – 22:30
Son paylaşım çemberi ve soru – cevap

ÜCRET:

Gönül Bedeli.
Şöyle ki; kayıt olmak için bir miktar ön ödeme alacağız. Etkinlik sonrasında içinizde oluşan sevgi ve minnet duygusu, ekonominiz ve önceliklerinizi gözeterek bu ön ödemenin üstüne dilediğiniz miktarda ek katkıda bulunabileceksiniz. Eğer etkinliğe katılmaz iseniz bu ön ödeme bizde kalacak. Veya etkinliğe katılıp etkinlikten memnun kalmadıysanız ön ödemeyi geri iade edeceğiz. Gönül en doğru ve en adil olanı söyleyecektir.

İLETİŞİM VE KAYIT:

İlknur Özdemir @balperisii (instagram hesabı)
+905326851752

ya da [email protected]

🦉Bu etkinlik bir Baykuş Okulu etkinliğidir.
“Karanlıkta da görebilmek için”
@baykus.okulu

Çağım Tuğ

Rehber: Çağım Tuğ

Çağım, Meditasyon, Bilinçli Farkındalık, Çigong eğitmeni ve
Pranik Enerji Şifası uygulayıcısıdır.

2012’den bu yana hayatı, kendini ve insan olmayı anlayabilmek adına çıktığı yolda farklı pratikler ve öğretilerle tanışan Çağım; online olarak “Meditasyona Giriş”, “İleri Seviye Meditasyon Teknikleri”, “Dingin Yaşamın Sırları” isminde 4 haftalık bilinçli farkındalık kursları ve bireysel danışmanlık verir. Yılda bir kaç kez “Sessizlikte Farkındalık” inzivası ve “İçsel Denge Oyunları” inzivalarını düzenler. Fethiye’deki Dharmapur İnziva Merkezi kurucu ortağıdır.

abone ol